W drugim tygodniu września otwarte zostały boiska piłkarskie i wielofunkcyjne przy Szkołach Podstawowych nr 2 i nr 4. Natomiast na miejskim stadionie przy ulicy Traugutta główna płyta po modernizacji jest już niemal gotowa.

Przeprowadzone inwestycje znacznie poszerzają możliwości korzystania z bazy sportowej przez miejskie kluby sportowe, szkoły i mieszkańców Łańcuta. Boisko przy SP nr 2 jest wyposażone w oświetlenie, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z niego również po zmroku. Po lekcjach można zaobserwować duży ruch na placach przy szkolnych. Widać, że jeden orlik przy MOSiR-ze nie wystarczał już by odpowiedzieć na zapotrzebowanie mieszkańców miasta.

BOISKA SZKOLNE JUŻ W UŻYTKOWANIU ŁAŃCUCKICH SZKÓŁPod koniec kwietnia burmistrz miasta Rafał Kumek pisał na swoim…

Opublikowany przez Miasto Łańcut Piątek, 11 września 2020

Płyta główna miejskiego stadionu nadal jest wyłączona z użytku i prawdopodobnie będzie można z niej korzystać dopiero na wiosnę. Wtedy to w pełni odczujemy możliwości jakie pojawiły się w Łańcucie. Oby poprawa bazy miała wpływ na rozwój sportowców z Łańcuta. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z przygotowań obiektów sportowych jak i końcowego efektu.