Strona główna Gmina Łańcut 22kg ! Skuteczne odchudzanie w Projekt Zdrowie Łańcut!

22kg ! Skuteczne odchudzanie w Projekt Zdrowie Łańcut!

385
0

Z wielką przyjemnością zapraszamy do wywiadu z naszą bohaterką.

⦁ Co skłoniło Panią do podjęcia kuracji?
Do podjęcia kuracji skłoniło mnie to, że bardzo szybko przybierałam na wadze. Wiedziałam, że mój styl odżywiania jest nieregularny i nieprawidłowy.
Śledząc Facebook natrafiłam na informację o możliwości bezpłatnej konsultacji oraz pomiarów ciała i tak trafiłam do gabinetu Projekt Zdrowie.

⦁ Jakie błędy żywieniowe popełniała Pani przed podjęciem kuracji?
Przede wszystkim nieregularne jedzenie. Jadłam posiłki dwa razy dziennie- do syta.

⦁ Czy system cotygodniowych wizyt był dla Pani wsparciem?
Zdecydowanie tak. Ja musiałam mieć tzw. ” bat” nad sobą. Wizyty cotygodniowe były ogromnym wsparciem i motywacją dla mnie. Na początku było mi trudno, ponieważ porcje posiłków były mniejsze niż kiedyś ale szybko się przyzwyczaiłam a waga spadała tak jak chciałam.

⦁ Co Pani zmieniła w swoim stylu odżywiania ?
Moje odżywianie zupełnie się zmieniło. Przede wszystkim jem regularne, mniejsze objętościowo, ale przede wszystkim zdrowe posiłki. Jasne pieczywo całkowicie wyeliminowałam zastępując ciemnym pieczywem.

⦁ Czy jest Pani zadowolona z efektów kuracji?
Oczywiście. Schudłam ponad 20 kg w 6 miesięcy co jest ogromnym sukcesem. Na diecie menu jest bardzo smaczne, dostosowane indywidualnie i urozmaicone. Do tej pory żadne diety „cud” z internetu nigdy nie dały mi takich efektów. Zawsze to był to ubytek maksymalnie 2 kg- 5 kg, po czym waga szybko wracała.

⦁ Co doradziłaby Pani osobie, która zmaga się z nadmiernymi kilogramami ale nie wie od czego zacząć?
Powinna zacząć od siebie- to znaczy zmienić coś dla siebie ! Nie bać się i nie wstydzić iść do osób profesjonalnie do tego przygotowanych. Jeśli wszystkie wskazówki weźmie się do serca to sukces przychodzi bardzo szybko, bez katowania się głodówkami i potami wylanymi na siłowni. Uważam, że nie należy się zastanawiać tylko zacząć działać ! Ja gwarantuje że warto. Trzymam kciuki za wszystkich którzy wahają się czy iść na konsultację. Mam nadzieję że jeśli zobaczycie moja metamorfozę to nie będziecie się zastanawiać.

 

PROJEKT ZDROWIE ŁAŃCUT

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

ul. Rynek 19
37-100 Łańcut
Tel. +48 510 643 650

E-mail: lancut@projektzdrowie.info

Dietetyk Weronika Witek