Strona główna Wiadomości Z ZAKAZEM I NARKOTYKAMI

Z ZAKAZEM I NARKOTYKAMI

177
0

W sobotę do policyjnego aresztu trafił 19-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Podczas kontroli drogowej okazało się, że mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, a w swoim samochodzie przewozi narkotyki. Teraz za oba przestępstwa odpowie przed sądem.

W sobotę przed godz. 8, w Medyni Głogowskiej, funkcjonariusze ruchu drogowego zwrócili uwagę na samochód marki Seat. Kierujący tym pojazdem na widok radiowozu gwałtownie zahamował, a następnie zjechał w polną drogę. Policjanci zatrzymali pojazd do kontroli. Za kierownicą siedział 19-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który swoje zachowanie tłumaczył brakiem prawa jazdy.

Policjanci szybko ustali, że nie jest to jego jedyne przewinienie. Mężczyzna posiadał sądowy zakaz prowadzenia wszystkich pojazdów mechanicznych, a jego pojazd był niesprawny technicznie. W toku dalszych czynności funkcjonariusze ujawnili schowane w samochodzie 23 woreczki z białą substancją. Użyty tester na obecność substancji narkotycznej wykazał, że zabezpieczony proszek to amfetamina.

19-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Jego samochód został zabezpieczony. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Teraz odpowie za posiadanie środków odurzający i złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

ź: KPP Łańcut