Strona główna Miasto Łańcut SPEC Stal Łańcut zwycięża z Orłem Przeworsk

SPEC Stal Łańcut zwycięża z Orłem Przeworsk [FOTO]

369
0

Drużyna SPEC Stal Łańcut udanie zainaugurowała rundę wiosenną IV ligi podkarpackiej. Łańcucianie pokonali dziś 3:0 drużynę Orła Przeworsk.

Spotkanie rozegrało się w piękne niedzielne popołudnie. O 15 meczu przy ulicy Traugutta 11 pojawiło się wielu kibiców stęsknionych za oglądaniem swojej drużyny (klub informuje o 516 widzach). Stal kontrolowała spotkanie i już na przerwę wychodziła prowadząc 1:0 po bramce z 21 minuty Patryka Roga (asysta Arkadiusz Noga). Po przerwie, w 47 minucie prowadzenie podwyższył Arkadiusz Noga, a w 80 minucie wynik spotkania ustalił Konrad Buć, po kolejnej asyście Nogi.

Skład SPEC Stal Łańcut: Słysz – Cwynar, Makowski, Kmuk, Noga, Bieniasz (79′ Skała), Skiba, Majda (84′ Mach), Dudek (87′ Liszka), Buć, Róg (39′ Balawender).