Strona główna Wiadomości Policja szuka świadków wypadku na na ulicy Kościuszki

Policja szuka świadków wypadku na na ulicy Kościuszki

202
0

Miał miejsce wypadek, w którym potrącona została 14-letnia dziewczyna. Policjanci poszukują osób mogących mieć wiedzę na temat zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w ubiegły piątek, około godz. 18 na ul. Kościuszki, na oznakowanym przejściu dla pieszych, w pobliżu bramy głównej łańcuckiego parku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przed przejściem dla pieszych zatrzymał się samochód, aby przepuścić czekające na możliwość przejścia dwie nastolatki. W czasie przechodzenia przez jezdnię, jedna z dziewczyn została potrącona lusterkiem pojazdu, najprawdopodobniej marki Opel koloru srebrnego, który nadjechał z przeciwnej strony.

Kierująca, która potrąciła 14-latkę natychmiast się zatrzymała. Kobieta zapytała pieszą czy coś jej się nie stało i czy nie potrzebuje pomocy medycznej. Kiedy nastolatka oświadczyła, że czuje się dobrze, kierująca przeprosiła ją i odjechała. Następnego dnia okazało się jednak, że 14-latka w zdarzeniu doznała urazu nogi i trafiła do szpitala.

Osoby mogące mieć informacje dotyczące powyższego zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łańcucie, pod numerem telefonu – 47 822 33 34 lub dyżurnym łańcuckiej komendy tel. 47 822 33 10.

O kontakt proszona jest również kierująca samochodem kobieta, którym brał udział w tym zdarzeniu.